LORDS OF THE SOUND «MUSIC IS COMING»

Orkiestry / Chór / Solista

Warszawa Warszawa
Arena Ursynów Arena Ursynów
Date 19 October Time 19:00
129-269 zl 129-269 zl

BUY TICKETS
ABOUT EVENT

Po urzekającym sukcesie programu muzycznego The Music of Hans Zimmerw Europie, orkiestra symfoniczna „Lords of the Sound” powraca z nowym, ekscytującym widowiskiem – „Music is Coming”. To wydarzenie z pewnością będzie prezentem dla wszystkich fanów muzyki i filmu, którzy szukają żywych emocji i muzycznych przeżyć.

„Music is Coming” urzeka i zadziwia słuchacza, oferując mu niesamowitą podróż do innych baśniowych światów poprzez dźwięki ścieżek dźwiękowych z najsłynniejszych kultowych filmów. Orkiestra „Lords of the Sound”, prowadzona przez wysoce profesjonalnych dyrygentów, wykona muzykę z takich filmów jak:

Game of Thrones

The Mandalorian

Vikings

Dune

Harry Potter

The Witcher

The Lord of the Rings

Wonder Woman

The Chronicles of Narnia

Avatar

Fantastic Beasts

Mad Max

Guardians of the Galaxy

Mortal Kombat

Star Wars

Matrix

The Fifth Element

Pirates of the Caribbean

Filmy te mogą różnić się gatunkiem i fabułą, ale wszystkie łączy prawdziwa magia poza Hogwartem, którą orkiestra Lords of the Sound tworzy poprzez muzykę. Każda nuta, każdy ruch dyrygenta, każdy instrument pozwala słuchaczom zanurzyć się w inne światy, w których jest miejsce na baśnie, mity, smoki, niewidzialne stworzenia i nadprzyrodzone moce.

W przedstawieniu „Music is Coming” wezmą udział muzycy orkiestrowi, zespół rockowy, utalentowani soliści i zespół wokalny.

Obiecujemy wieczór pełen niezapomnianych wrażeń i prawdziwy muzyczny cud! „Uroczyście przysięgamy, że knujemy jedynie krzywdy” (c)