ANIME SYMPHO-SHOW – 38 SAMURAI

Orkiestry / Zespół rockowy/ Chór / Soliści

Gdynia Gdynia
Polsat Plus Arena Gdynia Polsat Plus Arena Gdynia
Date 25 January Time 19:00
129-249 zl 129-249 zl

ABOUT EVENT

Konnichiwa do wszystkich fanów japońskiej animacji, kultury i oczywiście muzyki!

Orkiestra 38 SAMURAI zaprasza do zanurzenia się w prawdziwie wyjątkową muzyczną przygodę Anime Sympho-Show, która odbędzie się podczas trasy po Polsce 2024.

17.01.24 – POZNAŃ

19.01.24 – WROCŁAW

21.01.24 – KATOWICE

23.01.24 – LUBLIN

25.01.24 – GDYNIA

28.01.24 – WARSZAWA

30.01.24 – KRAKÓW

Od klasycznych arcydzieł Hayao Miyazaki po mistyczne postacie Tetsuro Araki… Ponad 20 ścieżek dźwiękowych z renomowanych seriali anime wypełni kulturalną przestrzeń Twojego wieczoru i zapewni prawdziwą rozrywkę.

Możesz spodziewać się muzyki z Attack on Titan, Naruto, Oshi no Ko, Suzume, Dragon Ball, Neon Genesis Evangelion, One Piece, One Punch Man, Death Note, Bleach, Howl’s Moving Castle, Cowboy Bebop, Beastars, Aragoto, Demon Slayer, Tokyo Ghoul, Nana i wiele innych równie wspaniałych anime.

Orkiestra “38 SAMURAI” – 38 artystów oddanych swemu rzemiosłu aż do szaleństwa – to nowy symfoniczny crossover stworzony przez młodych, ambitnych muzyków na bazie dobrze znanej europejskiej publiczności orkiestry “Lords of the Sound”.

Pęd, energia młodych serc, wibrujące brzmienie i wizualne widowisko sprawią, że ten koncert będzie jednym z najjaśniejszych wydarzeń w Waszym życiu!

Przedstawienie zawiera:

– muzycy orkiestrowi;

– zespół rockowy;

– chór;

a także niezwykle utalentowani, wybuchowi i czarujący soliści: Miyoko, Yasya i Elias.

Nadaj z nami na tych samych falach, podziel się z nami swoim uśmiechem i nie wahaj się pokazać swoich prawdziwych emocji! Z nami wszystko jest możliwe!

Zbliża się czas Kraju Kwitnącej Wiśni! Nie przegap swojej szansy na udział w najfajniejszym koncercie „Anime Sympho-Show” w wykonaniu prawdziwych samurajów!