AC/DC TRIBUTE SHOW «HIGHWAY TO SYMPHONY» Z ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ

DWIE EPOKI AC/DC W JEDNYM PROGRAMIE

Warszawa Warszawa
Arena Ursynów Arena Ursynów
Date 20 October Time 19:00
129-269 zl 129-269 zl

BUY TICKETS
ABOUT EVENT

AC/DC Tribute Show „Highway to Symphony” z Orkiestrą Symfoniczną

Usłyszeć na żywo utwory legendarnego AC/DC na koncercie to marzenie wielu miłośników rocka! „Autostrada do Symfonii” to spektakl, który spełnia marzenia! Pierwszy i jedyny koncert z orkiestrą symfoniczną to dedykacja słynnej grupy AC/DC z udziałem specjalnie zaproszonych artystów: Jacka Frosta (najlepszy głos Bona Scotta) oraz grupy „The Jack”. Analogi tego serialu po prostu nie istnieją!

W jeden wieczór na scenie zbiegną się dwie epoki! AC/DC i orkiestra symfoniczna, klasyczna i współczesna. Mocna energia koncertów nie pozostawi obojętnym żadnego z wielu tysięcy słuchaczy w każdym wieku.

Kultowy okres „wysokiego napięcia” rock’n’rolla, nierozerwalnie związany z osobowością Bona Scotta, uosabia oficjalny głos Bona w postaci Jacka Frosta. Jack Frost to wokalista w hołdzie The Jack, najlepszy głos Bona Scotta na świecie według opinii fanklubów AC/DC!

A drugi okres sukcesów prawdziwych australijskich rockmanów z pewnością wiąże się z Brianem Johnsonem, którego w programie wcieli się wokalista gościa specjalnego Dodo „Brian” Shimun.

„The Jack” to zespół składający hołd AC/DC i orkiestra symfoniczna Lords Of The Sound. To 2 godziny australijskiego rock and rolla o wysokim napięciu w najlepszym wykonaniu na żywo.

Na publiczność czeka wybuchowe show na wielką skalę: najlepsze hity i gitarowe riffy dwóch epok australijskiego rocka, przepełniona energią, symfoniczne integracje i interpretacje hard rocka, oszałamiające brzmienie możliwie najbliższe oryginałowi! I najważniejsze – to fantastyczne emocje pod piosenkami Waszego ulubionego AC/DC!

Fuzja rock’n’rolla AC/DC z orkiestrą symfoniczną po raz pierwszy! Wyjątkowe show, czysta energia australijskiego rocka, porywający dźwięk i harmonia orkiestry symfonicznej w nowej kolorowance dostarczą fantastycznych emocji! Dwie epoki AC/DC w jednym programie – „Highway to Symphony”.